Obrázek 1Obrázek 2Obrázek 3Obrázek 4Obrázek 5Obrázek 6Obrázek 7Obrázek 8Obrázek 9Obrázek 10Obrázek 11Obrázek 12Obrázek 13Obrázek 14Obrázek 15Obrázek 16Obrázek 17Obrázek 18Obrázek 19Obrázek 20Obrázek 21Obrázek 22

Studio RK


Naše přednosti

  • specializace na poškozené a okousané nehty
  • modelace pro náročnou tvorbu extrémně dlouhých nehtů všech módních stylů, ale i naprosto přirozené délky
  • studio, které umí vytvořit a vyhovět všem

Nejsme jen obyčejné nehtové studio ..... jsme studio, které umí vytvořit styl od klasiky po extravaganci !!!
MÁME 15 LET ZKUŠENOSTÍ A STÁLE SE SNAŽÍME ZDOKONALOVAT

Kde nás najdete

mapka, která Vás k nám dovede

  • Renata Kotrbová
  • Zemědělská 500 (Internat SZS)
  • 756 61 Rožnov pod Radh.
  • tel.: 777 648 076

Napište nám na renatakotrbova@centrum.cz jak jste byli se službou spokojeni, kladně či záporně, abychom se mohli zlepšovat či zdokonalovat a vyhovět Vašim požadavkům.

Naše začátky

Nehtovou modeláží a manikúrou se zabývám již od roku 2002. Od tohoto období jsem prošla mnohými vzdělávacími kurzy se zaměřením na tyto služby, ale i související obory. Kurzy soukromé se školiteli na mezinárodní úrovni jako například u Miriam Fojtíkové nebo Lilie Michalíkové. Pracovala jsem také v zahraničí (Švýcarsko), kde jsme po dohodě s majitelkou rozšířily službu manikúra a nehtová modeláž. Vybudovala jsem v salonu STOP TIME vkusnou manikérní místnost pro klientky, které preferovaly Nail art - ruční malbu. Toto je již v pořadí mé třetí studio, kde se zaměřuji více na rozšíření nabídky služeb týkající se celkového vzhledu a péči o klienta. Snažím se vždy o 100% výsledek a spokojenost.

Ke každé zákaznici přistupuji s profesionálním a individuálním přístupem. Kladu důraz na kvalitu a preciznost provedení práce.

Těším se na Vaši návštěvu :)