Princip aplikace


Prodlužování a zahušťování řas spočívá v aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas na vlastní řasy klientky v principu „řasa na řasu" pomocí laboratorně vyvinutého adheziva. Jen tak lze docílit naprosto přirozeného efektu bez rizika poškození řas.

Není tajemstvím, že princip prodlužování řas jako takový je jednoduchý, ale klíčovou záležitost představuje správná aplikace! Klientka se dostaví na termín dokonale odlíčená, bez kontaktních čoček (pokud nosí brýle, tak s nimi) a s vědomím, že prvních 24 hodin nesmí vystavovat řasy nadměrnému vlhku. Před ošetřením se nikdy nepodstupuje trvalá na řasy!

Před samotnou aplikací provedeme podrobnou konzultaci s klientkou. Pro vyloučení jakýchkoliv komplikací je prošetřen zdravotní stav a zároveň přání a očekávání klientky.

Počet aplikovaných řas je zcela závislý na množství vlastních řas klientky a pohybuje se od cca 60 na každém oku. Stylistka vždy nasadí maximální množství na obě oči (opět s ohledem na maximální bezpečnost), mnohdy 100 a více řas na oko.

Během celé procedury klientka relaxuje na lůžku. Oční okolí a spodní řasy jsou po celou dobu práce chráněny kolagenovou hydratační oční maskou.

Aplikace kompletního setu řas trvá přibližně 2,5 hodiny. Doplnění, které je nutné každých 3–5 týdnů, zabere okolo 1 - 1,5 hodiny. Doplnění řas je nutné z důvodu přirozené obnovy přírodních řas klientky. Je třeba řasy nalepit na nově dorostlé řasy.

Klientka obdrží od stylistky podrobné informace o péči, kartáček na úpravu řas, případně odličovací tyčinku.

Při správné aplikaci a péči o prodloužené řasy je můžete nosit napořád, není nutné dělat jakékoliv pauzy a znovu podstupovat nasazení kompletního setu.