Manikúra


MANIKÚRA KLASICKÁ

Dělí se na tak zvanou mokrou a suchou.
Mokrá manikúra - spočívá v namáčení konečků prstů ve vodní lázni, tudíž kůže okolo nehtů změkne dá se ošetřit. Zároveň však nabobtná a změkne i nehet, takže při jeho úpravě je nutné postupovat opatrně. Tento způsob se používá u velmi ztvrdlých a hrubých rukou.
Suchá manikúra - ruce se nenamáčejí, ale ke změkčení kůže kolem nehtů se používá změkčovač kůžičky, který zajistí v podstatě to samé jako vodní lázeň. Nehet přitom nezměkne, je suchý a dobře se ošetřuje v dalších následujících postupech.

MANIKÚRA ZN.ORLY A OPI

Péče o ruce s přípravky (Bio solutions zn. Orly) francouzská značka je již na trhu 30 let (působí i v Americe) a je první v péči o Vaše nehty. Tato značka se specializovala převážně na úpravu přírodních nehtů. Napomáhá zdravému růstu flexibilního nehtu díky antioxidačnímu složení a obsahu vitamínů, pěstící a hydratační krémy pro kůži a minerální oleje pro zdravou kutikulu. Má exkluzivní výběr produktů řešící Vaše problémy. Laky na nehty jsou na bázi zajišťující maximální přilnavost k nehtu. Prodloužíte tím výrazně trvanlivost Vaši manikúry.

CO JE TO JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE?

P-Shine je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Ty jsou ošetřovány speciální pastou obsahující včelí vosk, mateři kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Nehty se pak nelámou a netřepí. Základními látkami jsou: Bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, Vitamíny A, E, H a provitamín B5. Tato metoda je vhodná pro zákaznice, které upřednostňují zkvalitnění vlastních nehtů před prodloužením a úpravou nehtů akrylovou nebo gelovou technologií.

Metoda P-shine se využívá i v pánské manikúře pro muže, kteří potřebují mít dokonale upravené nehty.

PROČ DĚLAT PARAFÍNOVÉ ZÁBALY?

Doplňkem v péči o ruce je velmi oblíbený parafínový zábal (včelí vosk, parafinový olej). Dochází k okamžité regeneraci kožních buněk, změkčuje kůži, zvyšuje její tonus, zlepšuje vzhled nejen před společenskou událostí. Používá se zejména na ruce suché, zhrubělé a mozolovité. Před parafínovým zábalem se ruce masírují speciálním krémem s vysokym obsahem vitamínu E.

ZÁBALY NA RUCE SPA INTENSIVE

  • Bahno z mrtvého moře (Israel)
  • Olejový peeling se solí z mrtvého moře
  • Vyživující másla s přídavky kvalitních esencí

POUŽÍVÁNÍ KOSMETIKY SPA INTENSIVE 

Kosmetika SPA INTENZIVE výrazně zlepšuje stav pleti, spolehlivě zabezpečuje  její  regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti. Chrání pokožku proti škodám způsobeným špatným životním stylem, nestálým klimatem a znečistěným ovzduším, oddaluje a zpomaluje proces jejího stárnutí. Výsledkem je obnovená pružnost pleti, zdravější a neuvěřitelně hebká pokožka s mladistvým vzhledem.


Pravidelnými návštěvami (3-4 týdny), aodborným ošetřením manikérky lze docílit i u dosti zanedbaných rukou znovu mladistvý vzhled a vitalitu. Klient však musí však klient spolupracovat a snažit se i v domácím prostředí nezanedbávat určité zásady, které se konzultují ve studiu.Výsledek může být až 90% zlepšení.


Používáme dekorativní velmi a oblíbenou zn.laku Orly a Opi (známou z prestižních modních časopisů), které se používají v kvalitních nehtových studiích.
Po letech zkušeností si dovolím tvrdit, že vydrží nejdéle na nehtu klientek. V dnešním přechemizovaném světě kdy žena používá v domácnosti hodně chemických produktů, „kdy reklamní spoty v televizi v nás zanechají pocit, že bychom se Jarem či jiným mycím prostředkem měly vlastně pomalu natírat, až takový je to přírodní produkt“ se běžné laky dlouho na nehtech neudrží.

Ke každé zákaznici přistupuji s profesionálním a individuálním přístupem. Kladu důraz na kvalitu a preciznost provedení práce.

Těším se na Vaši návštěvu :)