Obrázek 1Obrázek 2Obrázek 3Obrázek 4Obrázek 5Obrázek 6Obrázek 7Obrázek 8Obrázek 9Obrázek 10Obrázek 11Obrázek 12Obrázek 13Obrázek 14Obrázek 15Obrázek 16Obrázek 17Obrázek 18Obrázek 19Obrázek 20Obrázek 21Obrázek 22


Modelace nehtů - Technologie


CO JE TO VLASTNĚ MODELÁŽ NEHTŮ?

Nehtová modeláž nabízí řešení i těm, které vždy toužily po krásných dlouhých nehtech, ale jejich vlastní nehty jsou slabé a často se lámou. Přírodní nehet se zkrátí a lehce zdrsní na povrchu. Poté se prodlouží nalepením umělého tipu, který se upraví do potřebného tvaru a délky. Takto prodloužený nehet se vytvrzuje potažením akrylové nebo gelové technologie. V konečné úpravě se nehty dopilují a vyleští. Vzhledem k neustálému růstů je potřeba asi po 3 až 4 týdnech nehty opět odborně ošetřit a doplnit.

Bývá obava z toho,že nehet nedýchá pod nánosem hmoty a že se objeví plísně.Nehet vyrůstá z nehtového kořene,posunuje se vytlačován dalšími nehtovými destičkami k okraji prstu po nehtovém lůžku. Pokud se nanese zpevňující hmota,nebrání se v jeho funkci.Veškeré materiály, se kterými se pracuje,jsou vyvíjeny jako ochrana a v žádném případě neovlivňují a nenarušují vlastní nehet!

Občas slýcháváme negativní postoj vůči nehtové modeláži.Pokud jste měly špatnou zkušenost s nehtovou modeláží a byly jí zklamány (jako bolestivé zacházení,zničenou nehtovou ploténku po odstranění nehtové modeláže atd.) Tak chci podotknout, že používané techniky jsou absolutně neškodné pro zdravý růst vašich nehtů.Není chyba v používaných profesionálních materiálech, ale ve Vaši nehtové designerce.

Pravděpodobně k Vám nepřistupovala profesionálně.Při první návštěvě klientky "vše vysvětlit " je podle našeho názoru samozřejmostí. Pokud si klientka chce na čas odpočinout od dlouhých nehtů (z nějakého důvodu)bylo by dobré, aby přišla a odborně se nehtová modeláž z nehtů vypiluje do původní podoby. Tato služba je pro mé dlouhodobé klientky ZDARMA !

AKRYLOVÁ TECHNOLOGIE

K modeláži nehtů akrylovou technologii používáme materiály z USA. Tyto materiály se vyznačují značně vysokou pevností a zároveň minimálně poškozují nehty přírodní. Akrylové nehty se při aplikaci nanášejí jiným způsobem než u gelových nehtů. Je to směs pudrovitého prášku a tekutiny Liquid a takto vytvořenou hmotu nanášíme na nehet, zasychají přirozenou cestou a nebo v UV lampě. Je možné je vyleštit do lesku s přirozeným vzhledem.

MODELÁŽ NA ŠABLONU

Je to technika, která se používá na nejlépe ještě nedotčené přírodní nehty. Okamžitý efekt prodloužení nehtů speciálním hustším gelem s vitamíny (může se použít i akrylová hmota). Váš nehet se podloží šablonou a nanesením hmoty a vytvrzením v UV lampě a následným vypilováním docílíme přírodního vzhledu nehtů.

GELOVÁ TECHNOLOGIE

K modeláži nehtů gelovou technologií používáme materiály z USA a Německa. Při akrylové technologií je již gelový produkt připraven. Nanáší se ve 3 vrstvách a vytvrzuje převážně jen v UV lampě. Gelové nehty zanechávají tzv. mokrý vzhled, jsou pružnější a šetrnější k přírodnímu nehtu. Práce s nimi je bezzápachová.